PHDSTUDIES

Doktorské studium Aplikovaná lingvistika v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Aplikovaná lingvistika v Česká republika

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Pole aplikované lingvistiky se zaměřuje na procesy jak učení a používání jazyka. Mnohojazyčnost je jednou z oblastí této oblasti. Oba učitelé jazyků a překladatelé využít poznatky z aplikované lingvistiky ve své kariéře.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Aplikovaná lingvistika v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Aplikovaná lingvistika v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Aplikovaná lingvistika, Česká republika Filter

PhD v počítačové lingvistice

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Výpočetní lingvistika je interdisciplinární vědecká oblast zahrnující matematiku (včetně témat, jako je diskrétní matematika, statistika a pravděpodobnost), počítačová věda (n ...

Čtěte více