PHDSTUDIES

Doktorské studium Aplikovaná lingvistika v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Aplikovaná lingvistika v Severní Amerika

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Aplikovaná lingvistika je studium jazyka a jeho použití v praktických kontextech. Větve aplikované lingvistiky zahrnují kritické studie, jazyka Pedagogika, lexikografie a forenzní lingvistiku. Studijní obor analýz jazyk, pro lepší pochopení jejich využívání po celém světě.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Doktorské studium Aplikovaná lingvistika v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Aplikovaná lingvistika v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Aplikovaná lingvistika, Severní Amerika Filter

PhD v aplikované lingvistiky

Northern Arizona University
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Ph.D. Program v aplikované lingvistiky na Northern Arizona University je navržen tak, aby připravit budoucí profesoři, výzkumní pracovníci a školitelům pracovat samostatně i v ...

Čtěte více