PHDSTUDIES

Doktorské studium Aplikovaná lingvistika - Zde naleznete doktorské studium Aplikovaná lingvistika

PhD programy, také známý jako doktor filozofie, nabízejí studentům možnost studovat téma v hloubce. Vyžadují velký zájem na výzkumu a obvykle zahrnují výukové prvky. To je nejvyšší dosažitelná úroveň.

Co je doktorské studium aplikované lingvistiky? Doktorský program v aplikované lingvistice umožňuje studentům prozkoumat jazyky tak, jak by nikdy předtím neměli. Programy mohou studentům umožnit specializaci v oblasti lingvistiky nebo zaměřit se na určitý aspekt jazyka. Některé příklady zahrnují gramotnost, gramatiku, jazykové plánování, jazykové testy, jazykové učení s využitím počítačů a jazykové variace. Studenti se mohou také rozhodnout pro specializaci v oblastech zahrnujících pragmatiku, psycholingvistiku, mluvený projev, světovou angličtinu, hodnocení slovní zásoby a jazykové programy. Program obvykle zahrnuje dokončení pokročilého výzkumného studijního projektu.

Programy obvykle poskytují studentům vyrovnanou výuku v lingvistice.Mohou také získat dovednosti ve výuce, výzkumu a technologiích, které jim mohou pomoci s budoucími kariérními příležitostmi.

Náklady na program se liší velmi poměrně kvůli tomu, že studenti mají různou dobu na dokončení programu. Studentská škola by byla nejlepším zdrojem informací o nákladech.

Možnosti kariéry pro absolventy s doktorským studiem aplikované lingvistiky jsou zaměřeny především na výuku a výzkum. Studenti mohou chtít vyučovat lingvistiku na vysoké škole nebo pracovat v jiných oblastech vzdělávání. Absolventi se mohou stát učiteli jazyků nebo vyučují cizích mluvčích. Mohou se také zaměřit na oblast jazykové analýzy nebo práce v oblasti jazykového výzkumu. Někteří studenti se mohou rozhodnout, že přestanou vyučovat a výzkumně pracovat pro vládní agentury, neziskové organizace nebo korporace, zejména ty, které se zabývají jazykovou technologií.

Chcete-li studovat lingvistiku prostřednictvím důkladného výzkumu, pak budete chtít dokončit doktorské studium v ​​oboru Aplikovaná lingvistika. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

4 Výsledky v Aplikovaná lingvistika Filter

PhD v počítačové lingvistice

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Výpočetní lingvistika je interdisciplinární vědecká oblast zahrnující matematiku (včetně témat, jako je diskrétní matematika, statistika a pravděpodobnost), počítačová věda (n ...

Čtěte více

PhD v aplikované lingvistiky

Northern Arizona University
PhD
Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. Program v aplikované lingvistiky na Northern Arizona University je navržen tak, aby připravit budoucí profesoři, výzkumní pracovníci a školitelům pracovat samostatně i v ...

Čtěte více

Strukturované PhD v aplikované lingvistiky

Mary Immaculate College
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Jádro vzdělávací Princip programu je, že to bude výzkum-vedl a bude vyžadovat zapojení s špičkového výzkumu v celé řadě dílčích oblastí aplikované lingvistiky. To bude znamena ...

Čtěte více

PhD z aplikované lingvistiky

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Postgraduální program Aplikovaná lingvistika a literární teorie, zaměřený na znalostní oblasti obou svých oborů, je zaměřen na odborné vzdělávání a přípravu a výzkumné potřeby ...

Čtěte více