Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Arabština - Zde naleznete doktorské studium Arabština

Doktor filozofie je komplexní program v soustředěném oboru, který po dokončení obvykle poskytuje studentům širší odborné příležitosti v profesní sféře. Je celosvětově uznáván jako jeden z nejmodernějších stupňů, které může student získat. Obecně platí, že tento stupeň vyžaduje tři až čtyři roky k dokončení studia na plný úvazek.

Co je to PhD v arabštině? Tento typ programu nabízí studentům komplexní studium a výcvik v arabském jazyce a literatuře. V závislosti na konkrétním zaměření, studenti absolvují pokročilé kurzy v předmětech jako je historie, kultura, lingvistika, literární kritika a teorie. Naučí se také vědecky zkoumat a analyzovat v arabské disciplíně. Většina programů také poskytuje praktickou výuku, která vyžaduje, aby studenti působili jako lektoři nebo učební pomůcky v příslušném kurzu.

Ti, kteří získají tento titul, obvykle získají víc než jen pokročilé odborné kvalifikace. Studenti také rozvíjejí dovednosti ve výzkumu, analýze a komunikaci, které se mohou přenést na jakoukoli oblast svého profesního a osobního života.

Náklady na doktorské studium v ​​arabštině se liší v závislosti na faktorech, jako je země a akademická instituce, odkud se získává. Je nezbytné, aby studenti, kteří uvažují o takovém stupni, důkladně prozkoumali školy a typy programů s cílem určit přesné stanovení cen.

S PhD v arabštině může lidem poskytnout řadu možností zaměstnání. Mnohé vyučují na univerzitní úrovni jako profesoři, zatímco jiní vyhledávají pozice v rámci vládních, neziskových organizací nebo jiných odvětví, jako je bankovnictví nebo pohostinství. S tímto diplomem najdou mnoho práce jako překladatelé, arabští spisovatelé nebo editoři, výzkumní pracovníci, veřejní plánovači nebo poradci pro mezinárodní vztahy.

Mnoho zemí a univerzit po celém světě nabízejí takové stupně. Některé dokonce umožňují online studium a předkládání kurzů. Chcete-li najít nejlepší volbu pro své konkrétní cíle, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Arabština

University of Johannesburg

Práce je dokončena na téma vybrané katedrou a napsané pod dohledem. Studenti se zaměřují na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštiny (včetně židovských st ... [+]

Práce je dokončena na téma vybrané katedrou a napsané pod dohledem. Studenti se zaměřují na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštiny (včetně židovských studií) nebo příbuzného semitského jazyka. V souladu s obecnými ustanoveními Fakulty humanitních věd jsou požadovány čtyři semináře a obhajoba doktorského studia (buď návrhu, nebo disertační práce).

Požadavky na přijetí

Aby byli studenti zařazeni do tohoto programu, musí splnit podmínky přijetí na katedru a prokázat odpovídající znalosti metodologie výzkumu. Mohou být vyžadovány doplňující ústní zkoušky.

Kontaktní údaje

Název: Prof F Esack Tel: 011 559 2787 / E-mail: fesack@uj.ac.za... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UAEU United Arab Emirates University

Ph.D. Cílem programu v arabském jazyce a literatuře je připravit studenty na učence a specialisty v této oblasti s otevřenou myslí a horizontem vůči relativním disciplíná ... [+]

Přehled

Ph.D. Cílem programu v arabském jazyce a literatuře je připravit studenty na učence a specialisty v této oblasti s otevřenou myslí a horizontem vůči relativním disciplínám. Program se zaměří na vědecký výzkum, znalosti a moderní nové teorie ve svých dvou skladbách: 1 - jazyk a syntaxe 2 - literatura a literární kritika. To bude v souladu s cílem univerzity UAE jako vědecké výzkumné univerzity

Výukové programy programu

Po úspěšném dokončení tohoto programu budou studenti schopni:

Demonstrovat šíři znalostí v oboru a postupovat, důkladné znalosti v poddisciplíně nebo oblasti specializace.Provádějte a hájte originální výzkumnou práci v oborech, které přispěly k novým lidským znalostem.Identifikovat, kriticky analyzovat a vysvětlit otevřené problémy ve svých oborech a aplikovat relevantní výzkumnou metodologii pro nalezení možného řešení.Ústně a písemně sdělte hlavní zásady svého oboru a své práce ústně a písemně fakultě, svým vrstevníkům a laické veřejnosti.Identifikujte oblasti, ve kterých mohou v jejich oboru nastat etické problémy, a formulovat strategie ke zmírnění situací souvisejících s etickými problémy v jejich profesi.Demonstrujte vhled do přenositelné povahy výzkumných dovedností do jiných pracovních prostředí a do rozsahu profesních příležitostí, které mají k dispozici v akademické obci i mimo ni.Ph.D. Stipendium (všechny národnosti) na plný úvazek... [-]
Spojené arabské emiráty Al Ain
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině