Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Arabština - Zde naleznete doktorské studium Arabština

Doktor filozofie je komplexní program v soustředěném oboru, který po dokončení obvykle poskytuje studentům širší odborné příležitosti v profesní sféře. Je celosvětově uznáván jako jeden z nejmodernějších stupňů, které může student získat. Obecně platí, že tento stupeň vyžaduje tři až čtyři roky k dokončení studia na plný úvazek.

Co je to PhD v arabštině? Tento typ programu nabízí studentům komplexní studium a výcvik v arabském jazyce a literatuře. V závislosti na konkrétním zaměření, studenti absolvují pokročilé kurzy v předmětech jako je historie, kultura, lingvistika, literární kritika a teorie. Naučí se také vědecky zkoumat a analyzovat v arabské disciplíně. Většina programů také poskytuje praktickou výuku, která vyžaduje, aby studenti působili jako lektoři nebo učební pomůcky v příslušném kurzu.

Ti, kteří získají tento titul, obvykle získají víc než jen pokročilé odborné kvalifikace. Studenti také rozvíjejí dovednosti ve výzkumu, analýze a komunikaci, které se mohou přenést na jakoukoli oblast svého profesního a osobního života.

Náklady na doktorské studium v ​​arabštině se liší v závislosti na faktorech, jako je země a akademická instituce, odkud se získává. Je nezbytné, aby studenti, kteří uvažují o takovém stupni, důkladně prozkoumali školy a typy programů s cílem určit přesné stanovení cen.

S PhD v arabštině může lidem poskytnout řadu možností zaměstnání. Mnohé vyučují na univerzitní úrovni jako profesoři, zatímco jiní vyhledávají pozice v rámci vládních, neziskových organizací nebo jiných odvětví, jako je bankovnictví nebo pohostinství. S tímto diplomem najdou mnoho práce jako překladatelé, arabští spisovatelé nebo editoři, výzkumní pracovníci, veřejní plánovači nebo poradci pro mezinárodní vztahy.

Mnoho zemí a univerzit po celém světě nabízejí takové stupně. Některé dokonce umožňují online studium a předkládání kurzů. Chcete-li najít nejlepší volbu pro své konkrétní cíle, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Arabština

University of Johannesburg

Teze je dokončena na téma zvolené s ministerstvem a písemné pod dohledem. Studenti se zaměří na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštině (včetně židovskýc ... [+]

Teze je dokončena na téma zvolené s ministerstvem a písemné pod dohledem. Studenti se zaměří na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštině (včetně židovských studií) nebo příbuzného semitský jazyk. Čtyři semináře a Obhajoba disertační práce (buď návrhu nebo práce) jsou požadovány v souladu s obecnými předpisy Fakulty humanitních studií.

Požadavky na přijetí

Chcete-li být přijat do tohoto programu, studenti musí splňovat požadavky pro přijetí Department a prokázat dostatečné znalosti o metodice výzkumu. může být požadováno doplňkové ústní zkoušky.

Kontaktní údaje

Název: Prof F Esack Tel: 011 559 2787 / E-mail: fesack@uj.ac.za... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině