PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Arabština v Jihoafrická republika - Zde naleznete doktorské studium Arabština v Jihoafrická republika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Studium arabštiny se zaměřuje na efektivní využití arabského jazyka v primárně profesionálním a vzdělávacím prostředí. Může také zahrnovat hlubší analýzu předmětů, jako je arabská kultura, historie, politika a geografie, aby získali komplexnější pochopení jazyka.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Doktorské studium Arabština v Jihoafrická republika - Veškeré informace o doktorském studiu Arabština v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

1 Výsledky v Arabština, Jihoafrická republika Filter

PhD v semitské jazyky

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 3 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Teze je dokončena na téma zvolené s ministerstvem a písemné pod dohledem. Studenti se zaměří na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštině (včetně židovských studií) nebo příbuzného semitský jazyk. Čtyři semináře a Obhajoba disertační práce (buď návrhu nebo práce) jsou požadovány v souladu s obecnými předpisy Fakulty humanitních studií.