PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Arabština - Zde naleznete doktorské studium Arabština

Doktor filozofie je komplexní program v soustředěném oboru, který po dokončení obvykle poskytuje studentům širší odborné příležitosti v profesní sféře. Je celosvětově uznáván jako jeden z nejmodernějších stupňů, které může student získat. Obecně platí, že tento stupeň vyžaduje tři až čtyři roky k dokončení studia na plný úvazek.

Co je to PhD v arabštině? Tento typ programu nabízí studentům komplexní studium a výcvik v arabském jazyce a literatuře. V závislosti na konkrétním zaměření, studenti absolvují pokročilé kurzy v předmětech jako je historie, kultura, lingvistika, literární kritika a teorie. Naučí se také vědecky zkoumat a analyzovat v arabské disciplíně. Většina programů také poskytuje praktickou výuku, která vyžaduje, aby studenti působili jako lektoři nebo učební pomůcky v příslušném kurzu.

Ti, kteří získají tento titul, obvykle získají víc než jen pokročilé odborné kvalifikace. Studenti také rozvíjejí dovednosti ve výzkumu, analýze a komunikaci, které se mohou přenést na jakoukoli oblast svého profesního a osobního života.

Náklady na doktorské studium v ​​arabštině se liší v závislosti na faktorech, jako je země a akademická instituce, odkud se získává. Je nezbytné, aby studenti, kteří uvažují o takovém stupni, důkladně prozkoumali školy a typy programů s cílem určit přesné stanovení cen.

S PhD v arabštině může lidem poskytnout řadu možností zaměstnání. Mnohé vyučují na univerzitní úrovni jako profesoři, zatímco jiní vyhledávají pozice v rámci vládních, neziskových organizací nebo jiných odvětví, jako je bankovnictví nebo pohostinství. S tímto diplomem najdou mnoho práce jako překladatelé, arabští spisovatelé nebo editoři, výzkumní pracovníci, veřejní plánovači nebo poradci pro mezinárodní vztahy.

Mnoho zemí a univerzit po celém světě nabízejí takové stupně. Některé dokonce umožňují online studium a předkládání kurzů. Chcete-li najít nejlepší volbu pro své konkrétní cíle, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

2 Výsledky v Arabština Filter

PhD v semitských jazycích

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 3 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Práce je dokončena na téma vybrané katedrou a napsané pod dohledem. Studenti se zaměřují na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštiny (včetně židovských studií) nebo příbuzného semitského jazyka. V souladu s obecnými ustanoveními Fakulty humanitních věd jsou požadovány čtyři semináře a obhajoba doktorského studia (buď návrhu, nebo disertační práce).

PhD v arabském jazyce

UAEU United Arab Emirates University
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Srpen 2020 Spojené arabské emiráty Al Ain + 1 více

Ph.D. Cílem programu v arabském jazyce a literatuře je připravit studenty na učence a specialisty v této oblasti s otevřenou myslí a horizontem vůči relativním disciplínám. Program se zaměří na vědecký výzkum, znalosti a moderní nové teorie ve svých dvou skladbách: 1 - jazyk a syntaxe 2 - literatura a literární kritika. To bude v souladu s cílem univerzity UAE jako vědecké výzkumné univerzity