PHDSTUDIES

Doktorské studium Arabská literatura v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete doktorské studium Arabská literatura v Spojené arabské emiráty

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Doktorské studium Arabská literatura v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o doktorském studiu Arabská literatura v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

1 Výsledky v Arabská literatura, Spojené arabské emiráty Filter

Doktor filozofie (Ph.D.) v arabské literatuře a kritice

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Arabština
Kampus

Ph.D. Cílem programu v arabském jazyce a literatuře je připravit studenty na učence a specialisty v této oblasti s otevřenou myslí a horizontem vůči relativním disciplínám. Pr ...

Čtěte více