PHDSTUDIES

Doktorské studium Archeologie - Zde naleznete doktorské studium Archeologie

Doktor filozofie je jedním z nejvyšších titulů udělených na mnoha univerzitách. Tento doktorský program se může zaměřit na širokou škálu předmětů ve vědě, umění, humanitních oborech, strojírenství nebo matematice. K dokončení doktorského studia může trvat pět až šest let.
Co je doktorát v archeologii? Tento studijní program se zabývá obnovou, interpretací a analýzou hmotných zbytků z historie. Studenti se mohou dozvědět více o vědeckých technikách, když dokončí stupeň. Většina programů se zaměřuje na mezinárodní vztahy, a proto může být součástí programu i učení druhého nebo třetího jazyka. Některé programy mohou vyžadovat, aby studenti dokončili disertační práci. Požadované předměty pro doktorské studium v ​​archeologii mohou zahrnovat světovou archeologii, současnou teorii archeologie, vědecké metody v archeologii a archeologické etice.
Tento typ studia je prospěšný, protože může dát studentům dovednosti a důvěru potřebné k úspěchu v profesionálním světě archeologie. Absolventi mohou po dokončení získat vyšší plat nebo přístup k novým pracovním příležitostem.
Neexistuje žádné univerzální číslo pro náklady na PhD. Výuka může záviset na umístění školy, počtu kurzů, které student absolvuje za semestr a velikosti univerzity. Studenti by mohli získat odhady kontaktováním škol, které mají zájem navštěvovat.
Většina studentů používá doktorát v archeologii ke vstupu do akademického nebo výzkumného světa. Mohly by však existovat i jiné příležitosti. Například, vládní pozice jako správci kulturních zdrojů mohou vyžadovat pochopení lidských dějin. Dokonce i některé firmy chtějí najmout odborníky na správu kulturních zdrojů. Někteří studenti by mohli pracovat v umění jako kurátoři muzea, konzervatoři nebo správci sbírek.Přesná práce studentů obvykle závisí na předchozí pracovní zkušenosti.
Poté, co najdete program, který vám pomůže splnit vaše cíle, musíte požádat. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Archeologie Filter

Výzkumné studium (MPhil / PhD) v dějinách umění a / nebo archeologie

SOAS University of London
Magistr
PhD
28 Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
30 Čvn 2020
Angličtina
Kampus

I když by výzkumný titul měl být osobně velmi prospěšný, je to také vážný a někdy intenzivní podnik. Podle současného systému má doktorand na plný úvazek tři roky na vypracová ...

Čtěte více

PhD v egyptologii

Charles University Faculty of Arts
PhD
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. absolvent má hluboké teoretické znalosti ve všech hlavních oblastech egyptologie a podrobný přehled a aktuální poznání současného stavu výzkumu a souvisejících problémů. ...

Čtěte více

PhD v archeologii

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Naše doktorské studium v ​​archeologii vám nabízí možnost studovat archeologii na pokročilé úrovni prostřednictvím nezávislého výzkumu. Oblasti archeologie nabízí výzkumný doh ...

Čtěte více