PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Architektura v Česká republika - Prague - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Česká republika - Prague

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Architektura v Česká republika - Prague - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Česká republika - Prague Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Prague zde!

1 Výsledky v Architektura, Prague Filter

PhD v oblasti regionální a politické geografie

Charles University Faculty of Science
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 4 roky Říjen 2019 Česká republika Prague + 1 více

Oblast je zaměřena na místní, regionální, makroregionální, kontinentální a globální problémy krajinné sféry. Cílení je založeno na studiu vývoje přírody - sociogeografické interakce na různých úrovních hierarchie. Studie je zaměřena na regiony České republiky i zahraničí.