PHDSTUDIES

Doktorské studium Architektura v Asie - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Asie

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Doktorské studium Architektura v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Architektura, Asie Filter

PhD v geografii a urbanismu

UAEU United Arab Emirates University
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi + 1 Více
PhD
Srpen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
29 Feb 2020
Angličtina
Campus forma

Ph.D. in Geography Concentration poskytuje pokročilé znalosti o nejnovějších teoriích v oblasti GIS, jako je GIS modelování, internet / mobilní GIS a GIS

Čtěte více

PhD v oboru architektury

University of Tehran, Kish International Campus
Írán, Teherán
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Doktorský studijní program v oblasti architektury je určen osobě, která si přeje zkoumat architekturu a zastavěné prostředí v zaměřených projektech, které se rozvíjejí po celé ...

Čtěte více