PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Architektura v Asie - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Asie

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Doktorské studium Architektura v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

3 Výsledky v Architektura, Asie Filter

PhD v oboru architektury

University of Tehran, Kish International Campus
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Írán Teherán

Doktorský studijní program v oblasti architektury je určen osobě, která si přeje zkoumat architekturu a zastavěné prostředí v zaměřených projektech, které se rozvíjejí po celé roky. Studenti, kteří nastoupí na doktorský studijní program, provádějí originální výzkum, který přináší nové poznatky o minulém, současném a budoucím vývoji architektury a stavebních postupů.

Phd v architektuře

Izmir Institute of Technology
Kampus Denní studium Září 2020 Turecko Izmir

Oddělení architektury byla založena v roce 1995 jako součást Graduate School of Engineering a věd.

PhD v geografii a urbanismu

UAEU United Arab Emirates University
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Srpen 2020 Spojené arabské emiráty Al Ain + 1 více

Ph.D. in Geography Concentration poskytuje pokročilé znalosti o nejnovějších teoriích v oblasti GIS, jako je GIS modelování, internet / mobilní GIS a GIS