PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Architektura v Itálie - Camerino - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Itálie - Camerino

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Camerino je respektován pro svou bohatou historickou a kulturní pozadí. University of Camerino je charakteristický místo pro vysokoškolské vzdělávání, které nabízí nespočet příležitostí pro vzdělávání v oblasti architektury, právní vědy, medicíny, vědy a techniky.

Doktorské studium Architektura v Itálie - Camerino - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Itálie - Camerino Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Camerino zde!

1 Výsledky v Architektura, Camerino Filter

Ph.D. v architektuře, designu, plánování

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Kampus Denní studium 3 roky Listopad 2019 Itálie Camerino

Oblast: Architektura, design, plánování