PHDSTUDIES

Doktorské studium Architektura v Itálie - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Itálie

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Doktorské studium Architektura v Itálie - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

3 Výsledky v Architektura, Itálie Filter

Ph.D. v architektuře, designu, plánování

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Itálie, Camerino
PhD
Listopad 2019
<
Denní studium
<
3 roky
24 Jun 2019
Angličtina
Italština
Campus forma

Oblast: Architektura, design, plánování

Čtěte více

PhD v civilním a environmentálním inženýrství a architektuře

University of Trieste
Itálie, Trieste
PhD
Říjen 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

Ph.D. připravuje výzkumné pracovníky zaměřené na kulturu a vysokou vědeckou profese na inženýrské aplikace a umožňuje jim rozvíjet znalosti, nové metody výzkumu, designu a výz ...

Čtěte více

PhD v oboru Urbanistika a regionální vědy

GSSI - Gran Sasso Science Institute
Itálie, L&#39;Aquila
PhD
Listopad 2019
<
Denní studium
<
4 roky
20 Jun 2018
Angličtina
Campus forma

Ph.D. Program "Urbanistika a regionální vědy" je ve světě jedinečný. Jedná se o multidisciplinární program určený pro studenty z různých oborů včetně aplikovaných ekonomů, eko ...

Čtěte více