Filter
PhD
Slovinsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Architektura v Slovinsko - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Slovinsko

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Slovinsko, oficiálně Republika Slovinsko, je národní stát ve střední Evropě, na křižovatce hlavních evropských kulturních a obchodních cest. Slovinsko je poměrně bezpečná země na návštěvu. Univerzita v Lublani je nejstarší a největší vzdělávací institucí v zemi, která nabízí tři umělecké akademie: divadlo a film, hudba a výtvarné umění.

Doktorské studium Architektura v Slovinsko - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Slovinsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Slovinsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Slovinsko

University Of Ljubljana Faculty of Architecture

Doktorský studijní program Architektura trvá 3 roky (6 semestrů) a skládá se celkem z 180 kreditů. ... [+]

Ph.D. v architektuře Doktorský studijní program Architektura trvá 3 roky (6 semestrů) a skládá se celkem z 180 kreditů. Studijní program zahrnuje 60 kreditů v organizované formě studia a 120 kreditů na samostatnou výzkumnou práci (základní nebo aplikovaný výzkum). Organizované formy se skládají z obecného, architektonického modulu a interdisciplinárních volitelných modulů, jakož i z každoroční výzkumné prezentace (od prezentace studijního plánu po obhajobu disertační práce). Vědecký titul získaný doktorandem v oboru architektury je Doktor vědy. Zkrácenou podobou názvu umístěného před jménem je Dr.Základní cíle Program školí nezávislého vědeckého výzkumného pracovníka v nejširší problematické oblasti architektonických otázek a prokazuje odpovědnost vůči kulturnímu regionu a excelenci na mezinárodní úrovni. Odpovědnost za architekturu jako oblast vědeckého výzkumu i kulturní oblast vychází z významu architektonického návrhu, kvality budov harmonizujících s prostředím, úcty k přírodní a městské krajině, což je ve veřejném zájmu. Kvalitu fyzického prostoru chrání ve veřejném zájmu slovinská a evropská legislativa.Obecné kompetence... [-]

Slovinsko Lublaň
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině