PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Architektura v Slovinsko - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Architektura v Slovinsko

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Slovinsko, oficiálně Republika Slovinsko, je národní stát ve střední Evropě, na křižovatce hlavních evropských kulturních a obchodních cest. Slovinsko je poměrně bezpečná země na návštěvu. Univerzita v Lublani je nejstarší a největší vzdělávací institucí v zemi, která nabízí tři umělecké akademie: divadlo a film, hudba a výtvarné umění.

Kombinované studium doktorské studium Architektura v Slovinsko - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Architektura v Slovinsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Architektura, Slovinsko Filter

PhD v architektuře - doktorský program v architektuře

University of Ljubljana
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Slovinština
Kampus

Doktorský studijní program Architektura trvá 3 roky (6 semestrů) a skládá se z celkem 180 kreditů ECTS.

Čtěte více