PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Architektura v Slovinsko - Ljubljana - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Slovinsko - Ljubljana

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Slovinsko, oficiálně Republika Slovinsko, je národní stát ve střední Evropě, na křižovatce hlavních evropských kulturních a obchodních cest. Slovinsko je poměrně bezpečná země na návštěvu. Univerzita v Lublani je nejstarší a největší vzdělávací institucí v zemi, která nabízí tři umělecké akademie: divadlo a film, hudba a výtvarné umění.

Lublaň je hlavní město Slovinska a největší v zemi. Nachází se v Lublani povodí a má populaci, která uzavře s 300.000 obyvateli. Lublaň má bohatou historii a ještě má středověku vzhled s nádechem modernizace.

Doktorské studium Architektura v Slovinsko - Ljubljana - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Slovinsko - Ljubljana Ušetřete čas a kontaktujte školu v Slovinsko - Ljubljana zde!

1 Výsledky v Architektura, Ljubljana Filter

Phd v architektuře

University Of Ljubljana Faculty of Architecture
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Říjen 2019 Slovinsko Ljubljana + 1 více

Doktorský studijní program v architektuře trvá 3 roky (6 semestrů), a skládá se z celkem 180 ECTS-kredity.