PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Architektura v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Spojené arabské emiráty

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Doktorské studium Architektura v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

1 Výsledky v Architektura, Spojené arabské emiráty Filter

PhD v geografii a urbanismu

UAEU United Arab Emirates University
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Srpen 2020 Spojené arabské emiráty Al Ain + 1 více

Ph.D. in Geography Concentration poskytuje pokročilé znalosti o nejnovějších teoriích v oblasti GIS, jako je GIS modelování, internet / mobilní GIS a GIS