PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Architektura v Turecko - Izmir - Zde naleznete doktorské studium Architektura v Turecko - Izmir

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Izmir má kolem čtyř milionů obyvatel a je domovem devíti různých univerzitách. Je to také místo, kde se nachází třetí US Space Camp ve světě. To znamená, že se můžete naučit prakticky cokoliv tam, včetně toho, jak se stát kosmonautem.

Doktorské studium Architektura v Turecko - Izmir - Veškeré informace o doktorském studiu Architektura v Turecko - Izmir Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko - Izmir zde!

1 Výsledky v Architektura, Izmir Filter

Phd v architektuře

Izmir Institute of Technology
Kampus Denní studium Září 2019 Turecko Izmir

Oddělení architektury byla založena v roce 1995 jako součást Graduate School of Engineering a věd.