PHDSTUDIES

Doktorské studium Archivnictví v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete doktorské studium Archivnictví v Střední Amerika a Karibik

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Archivní věda je vědou knihovnické vědy, která zahrnuje sběr a uchovávání dokumentů pro soukromé nebo veřejné společnosti. Studenti oboru Archivní věda se mohou naučit používat nejnovější technologie pro ukládání a katalogizaci položek v digitálních a papírových sbírkách.

Střední Ameriky a Karibiku jsou bohaté národy v oblasti kultury, historie a kultury. Jsou hrdí na své dávné historie, a většina občanů se pýchou a radostí v jejich zemi ukazuje na mezinárodní oči. Unikátní kulturní krajina poskytuje jeden-a-druhu setkání, která je neoddělitelná od pocitu vzrušení a zkušeností. Střední Amerika je ideálním místem k zemi sám a zároveň se těší na více než několik největších životních potěšení.

Doktorské studium Archivnictví v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o doktorském studiu Archivnictví v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Archivnictví, Střední Amerika a Karibik Filter

Doktorát v oboru knihovnictví

International University For Graduate Studies - IUGS
PhD
Zář 2020
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Doktor filozofie (PhD) v knihovně a informatice je knihovníkům, kteří jsou ABD, nebo mají dvě pánů stupňů, z nichž jedna je, že ALA akreditované knihovnictví a jeden v druhý o ...

Čtěte více