PHDSTUDIES

Doktorské studium Archivnictví v Spojené státy americké - Rochester - Zde naleznete doktorské studium Archivnictví v Spojené státy americké - Rochester

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Archivní věda se týká uchování materiálů pro společnost. Vědci v oblasti archivních věd se mohou dozvědět o správě a uchování digitální knihovny. Mnoho archivářů pracuje v soukromém sektoru a katalogizuje důležité administrativní dokumenty společnosti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Roanoke je nezávislé město se nachází ve společenství Virginie. Vyšší vzdělávací instituce ve městě běžet 2 roky a 4 roky studijních programů v řadě případů.

Doktorské studium Archivnictví v Spojené státy americké - Rochester - Veškeré informace o doktorském studiu Archivnictví v Spojené státy americké - Rochester Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Rochester zde!

1 Výsledky v Archivnictví, Rochester Filter

PhD v oboru výpočetní a informační vědy

Rochester Institute of Technology (RIT)
PhD
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. v oblasti výpočetní techniky a informačních věd je výzkumný stupeň určený k produkci nezávislých učenců, špičkových výzkumných pracovníků a dobře připravených pedagogů. ...

Čtěte více