PHDSTUDIES

Doktorské studium Archivnictví - Zde naleznete doktorské studium Archivnictví

Po dokončení vysokoškolských nebo postgraduálních programů může student se zájmem o výzkum nebo výuku chtít zvážit doktorský program. Takové programy obvykle vyžadují disertační práci nebo diplomovou práci, aby získali nárok na maturitu a obvykle trvá nejméně tři roky.

Co je doktorát v oboru Archivní věda? Doktorát v oboru Archivní věda je program v oblasti knihovnických, archivních a informačních studií zabývajících se záznamy lidských zkušeností. Studenti se obvykle seznámí s tvorbou a používáním kulturních materiálů, uchováním a řízením digitálních záznamů a interakcí digitálních informačních systémů. Kurzy mohou zahrnovat témata, jako je správa informačních zdrojů, pokročilé metody výzkumu a témata v oblasti správy elektronických záznamů.

Absolventi s doktorským studiem v oboru Archivní věda rozvíjejí řadu přenositelných dovedností, včetně schopnosti pracovat nezávisle a jako součást týmu. Silné schopnosti v oblasti výzkumu a psaní mohou být užitečné na mnoha pozicích v neziskovém, veřejném a soukromém sektoru.

Náklady spojené s dokončením doktorského studijního programu závisí na různých faktorech, včetně formátu programu, délky studia a konkrétní instituce. Ti, kteří uvažují o PhD, mohou považovat za užitečné prozkoumat náklady na programy před podáním žádosti.

Doktorát v oboru Archivní příprava připravuje absolventy na kariéru v různých oborech. Vedle vysokoškolských vzdělávacích pozic mohou být absolventi rovněž vhodní pro kariéru jako archivář nebo vedoucí záznamů ve veřejném, soukromém nebo neziskovém sektoru nebo jako knihovník. Navíc absolventi mohou mít možnost získat zaměstnání na pozicích jako kurátor muzea nebo projektový manažer, kteří využívají dovednosti získané během studia.

PhD programy jsou k dispozici v různých formátech po celém světě. Mnoho programů nabízí studium na částečný úvazek a on-line kurzy na podporu studentů, kteří potřebují flexibilnější možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

 

2 Výsledky v Archivnictví Filter

PhD v oboru výpočetní a informační vědy

Rochester Institute of Technology (RIT)
PhD
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. v oblasti výpočetní techniky a informačních věd je výzkumný stupeň určený k produkci nezávislých učenců, špičkových výzkumných pracovníků a dobře připravených pedagogů. ...

Čtěte více

Doktorát v oboru knihovnictví

International University For Graduate Studies - IUGS
PhD
Zář 2020
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Doktor filozofie (PhD) v knihovně a informatice je knihovníkům, kteří jsou ABD, nebo mají dvě pánů stupňů, z nichž jedna je, že ALA akreditované knihovnictví a jeden v druhý o ...

Čtěte více