PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium v Asie

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované doktorské studium v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

V informačních a technologických oborech

Unicaf University (MW)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr Cyprus Online + 27 více

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supervizorů, který dává originální příspěvek k poznatkům napsaným v publikační dizertační práci.

Doktor filozofie (PhD)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Hongkong Hong Kong + 1 více

Fakulta nabízí dva výzkumné stupně, jmenovitě magisterské filozofie (MPhil),

MPhil / PhD v oboru Informatika

The University of Hong Kong
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Září 2019 Hongkong Hong Kong + 1 více

Katedra informatiky nabízí následující výzkumné postgraduální programy v prezenční i kombinované formě:

Samostatný doktorand v oboru Mezinárodní řízení podniku

ISM - International School of Management
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 - 7 roky Červenec 2019 Francie Paris Spojené státy americké New York Jihoafrická republika Cape Town Indie New Delhi + 7 více

Naše PhD rozvíjí výzkumné a pedagogické dovednosti, které potřebujete k podpoře nových pohledů a inspiraci pro další generaci vedoucích pracovníků podniků. Program připravuje zkušené a vysoce motivované obchodní profesionály, aby se pustili do kariéry angažovaného vyučování a originálního výzkumu v akademické sféře.

PhD Program

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 6 roky Září 2019 Hongkong Kowloon Tong + 1 více

HKBU School of Business nabízí výzkumné postgraduální programy ("RPG"), buď MPhil nebo PhD v pěti hlavních oborech, a to účetnictví a právo (ACLW), ekonomika (ECON), finanční a rozhodovací vědy (FDS), management (MGNT) (MKT). Spojením akademické přísnosti s rozhodně mezinárodním přístupem jsou tyto programy ideální pro budoucí obchodní vedoucí nebo učence.

Doktor filozofie (PhD)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 14 semestry Leden 2020 Malajsie Alor Setar + 1 více

Ph.D. program na Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business (OYAGSB), UUM College of Business je kompletní výzkumný program, ve kterém studenti jsou hodnoceni na základě diplomové práce vypracované na konci studijního období.

Doktor inženýrské filozofie

Khalifa University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 6 roky Září 2019 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi + 1 více

Doktor filozofie ve strojírenství (Ph.D. in Engineering) je udělen kandidátům, kteří úspěšně dokončili vyučované předměty a výzkumné součásti programu. Studenti jsou povinni dokončit program pokročilých kurzů ve strojírenství.

Integrovaný MSc-PhD v Brain vědy: systémy, výpočetní

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School
Kampus Denní studium Kombinované Říjen 2019 Izrael Rehovot

Studium neurovědy je mnohými považováno za konečnou hranici vědy. Obsahuje různorodou sadu přístupů, od studie genů až po studium neuronů, synapses, obvodů, chování a poznávání. Neuroscience v Institutu Weizmann zahrnuje výzkum ve všech těchto aspektech.

PhD – Doctorate of Philosophy

Unicaf University (ZM)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Cyprus Online + 28 více

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supervizorů, který dává originální příspěvek k poznatkům napsaným v publikační dizertační práci.

Doktor hotelového managementu a řízení cestovního ruchu (D.HTM)

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
Kampus Denní studium Kombinované 2.5 - 5 roky Kontaktuj školu Hongkong Kowloon + 1 více

Charakteristickým znakem nejdůležitějšího doktorského programu je nejen výzkum, který vytváří, ale také rozsah, v němž poskytuje absolventům vynikající kariérní příležitosti. SHTM připravuje studenty na vedoucí pozici ve své zvolené kariéře tím, že nabízí první světový profesionální titul D.HTM. Program D.HTM byl navržen pro akademické pracovníky, vedoucí pracovníky v oboru a vedoucí pracovníky ve vládních a nevládních organizacích pro pohostinství a cestovní ruch. Od svého založení v roce 2007 program přitahuje řadu odborníků, kteří se zajímají o posílení své kariéry, od zkušených odborníků a zástupců vlád až po akademické pracovníky. Jeho specifické asijské zaměření, jedinečná kombinace předmětů a výzkumu a pružný způsob distribuce umožňují odborníkům v průmyslu rozvíjet své dovednosti a zároveň zůstat na pracovišti.

PhD v řízení vědy a inženýrství

China University of Petroleum
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Čína Beijing + 1 více

Vědecká disciplína Řízení vědy a inženýrství je jednou z disciplín na prvním stupni ve skupině manažerské disciplíny podle klasifikace čínských disciplín.

PhD v technologii

Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 7 roky Leden 2020 Malajsie Kuala Lumpur + 1 více

Proč náš APU podle výzkumného programu? Budete přiděleni skupině vysoce kvalifikovaných školitelů; Široká škála nejnovějších oblastí výzkumu v oblasti výpočetní a obchodní správy; Máme pravidelné výzkumné workshopy, kolokvium a semináře, které usnadňují místní i zahraniční akademici a odborníci; Komplexní služby studentské podpory; Profesionální on-line databáze.

Doktor filozofie v biologii

Sunway University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Leden 2020 Malajsie Shah Alam + 1 více

Cílem tohoto výzkumného programu je dále rozvíjet vaše současné výzkumné dovednosti v jedné z mnoha klíčových oblastí biologie.

PhD v chemickém a biomolekulárním inženýrství (Koncentrace nanotechnologie)

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Září 2019 Hongkong Hong Kong + 1 více

Společný postgraduální program v oblasti nanovědy a technologií, který iniciovali školy vědy a inženýrství, může nabídnout dlouhodobou podporu našemu pokračujícímu výzkumu a výcviku, jakož i vývoji technologie a úsilí o komercializaci. Cílem doktorského studia je osvojit si dovednosti potřebné pro identifikaci výzkumných otázek v chemickém inženýrství, formulovat originální výzkumný plán a rozvíjet kreativní a inovativní řešení, která řeší problematiku výzkumu.

Výzkumné studium (MPhil / PhD) ve vývojových studiích

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 3 více

Oddělení má v současné době 52 výzkumných studentů, kteří pracují na řadě výzkumných témat v mnoha částech Asie, Afriky, Latinské Ameriky a Středního východu. Zvláště nás zajímá potenciální studentka, který chce pracovat v jednom z hlavních výzkumných klastrů, a to: Labor, hnutí a rozvoj; Neoliberalismus, globalizace a státy; Násilí, mír a rozvoj; Voda pro Afriku; Migrace, mobilita a rozvoj; Agrární změna a rozvoj; Rozvojová politika, pomoc, instituce a snižování chudoby.