PHDSTUDIES

Doktorské studium Automobilový průmysl - Zde naleznete doktorské studium Automobilový průmysl

Často přijatý po magisterském studiu, doktorand poskytuje studentům hluboké znalosti v oblasti zájmu. Jakmile má student doktorské studium, může být k dispozici neomezený počet konkurenčních pracovních míst.

Co je doktorát v automobilovém inženýrství? Jedná se o program na úrovni doktorského studia, kde se studenti seznámí s různými problémy, kterým čelí automobilový průmysl a jak je řešit. Studenti by měli absolvovat kurzy, které jim pomohou připravit se na práci v automobilovém průmyslu. Některé kurzy, které mohou být vyžadovány jako součást tohoto programu, zahrnují energii a životní prostředí, dynamiku a kontrolu a elektroniku a počítačový software. K dokončení tohoto studijního programu mohou být žádáni, aby studenti absolvovali zkoušku a prováděli výzkum, který vyvrcholí disertací.

Absolventi doktorského studia jsou obecně vysoce kvalifikovaní v oblasti řešení problémů, automobilového složení a dynamiky a zlepšování účinnosti automobilů. Tyto dovednosti jim mohou pomoci najít konkurenční kariéru v automobilovém průmyslu, stejně jako péči o své vlastní vozy.

Pokud jde o pochopení nákladů, studenti by měli porozumět rozpadu školy a vědět, zda chtějí studovat na plný úvazek. Měli by se obrátit na svou budoucí školu, aby pochopili, kolik je výuka.

Ti, kteří mají doktorské studium v ​​automobilovém inženýrství, by měli přirozeně hledat práci v automobilovém průmyslu. Možná volba povolání může zahrnovat systémy a komponenty inženýr, manažer automobilového závodu, vedoucí inženýr nebo automobilový inženýr kvality. Jiní absolventi mohou najít práci v oblasti akademické sféry, která pracuje jako profesor nebo přednášející v oblasti vysokoškolského vzdělávání, kde se připravuje budoucí inženýři. Možnosti mohou být neomezené v závislosti na zkušenostech a na jakém směru se automobilový průmysl pohybuje.

Zájemci o titul automobilového průmyslu mohou najít programy ve školách po celém světě. Online programy mohou být žádoucí pro ty, kteří se nemohou zavázat k tradičnímu plánu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

3 Výsledky v Automobilový průmysl Filter

Ph.D. v dopravní technologii a managementu

University of Pardubice
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
31 May 2020
Angličtina
Kampus

Tento program je navržen tak, aby studentům poskytl teoretické a metodologické základy v oblasti dopravní techniky a managementu. Prohloubí znalosti studentů o interakci mezi ...

Čtěte více

PhD v oboru technologie v dopravě a telekomunikacích

Czech Technical University in Prague
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
čeština
Kampus

V oblasti dopravních systémů a technologií existuje také Ph.D. studium, kde se studenti zabývají širokou škálou témat pokrývajících širokou škálu dopravních témat, od modelů p ...

Čtěte více

Ph.D. v dopravních prostředcích a infrastruktuře

University of Pardubice
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
31 May 2020
English
Kampus

Tento program si klade za cíl poskytnout studentům hluboké znalosti o elektrických trakčních systémech v silničních a železničních vozidlech, závislých trakčních energetických ...

Čtěte více