PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Automobilový průmysl - Zde naleznete doktorské studium Automobilový průmysl

Často přijatý po magisterském studiu, doktorand poskytuje studentům hluboké znalosti v oblasti zájmu. Jakmile má student doktorské studium, může být k dispozici neomezený počet konkurenčních pracovních míst.

Co je doktorát v automobilovém inženýrství? Jedná se o program na úrovni doktorského studia, kde se studenti seznámí s různými problémy, kterým čelí automobilový průmysl a jak je řešit. Studenti by měli absolvovat kurzy, které jim pomohou připravit se na práci v automobilovém průmyslu. Některé kurzy, které mohou být vyžadovány jako součást tohoto programu, zahrnují energii a životní prostředí, dynamiku a kontrolu a elektroniku a počítačový software. K dokončení tohoto studijního programu mohou být žádáni, aby studenti absolvovali zkoušku a prováděli výzkum, který vyvrcholí disertací.

Absolventi doktorského studia jsou obecně vysoce kvalifikovaní v oblasti řešení problémů, automobilového složení a dynamiky a zlepšování účinnosti automobilů. Tyto dovednosti jim mohou pomoci najít konkurenční kariéru v automobilovém průmyslu, stejně jako péči o své vlastní vozy.

Pokud jde o pochopení nákladů, studenti by měli porozumět rozpadu školy a vědět, zda chtějí studovat na plný úvazek. Měli by se obrátit na svou budoucí školu, aby pochopili, kolik je výuka.

Ti, kteří mají doktorské studium v ​​automobilovém inženýrství, by měli přirozeně hledat práci v automobilovém průmyslu. Možná volba povolání může zahrnovat systémy a komponenty inženýr, manažer automobilového závodu, vedoucí inženýr nebo automobilový inženýr kvality. Jiní absolventi mohou najít práci v oblasti akademické sféry, která pracuje jako profesor nebo přednášející v oblasti vysokoškolského vzdělávání, kde se připravuje budoucí inženýři. Možnosti mohou být neomezené v závislosti na zkušenostech a na jakém směru se automobilový průmysl pohybuje.

Zájemci o titul automobilového průmyslu mohou najít programy ve školách po celém světě. Online programy mohou být žádoucí pro ty, kteří se nemohou zavázat k tradičnímu plánu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

2 Výsledky v Automobilový průmysl Filter

Ph.D. v technice a technologii v dopravě a spojích

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Studenti s Ph.D. v dopravě, infrastruktuře a logistice se dopravní technologie naučí řešit teoreticky náročné problémy vyskytující se v oblasti dopravních prostředků a infrastruktury. Studenti se učí matematiku, sílu materiálů, dynamiku, spolehlivost a životnost a specifické znalosti z oblasti vozidel a infrastruktury.

Ph.D. v dopravní technologii a managementu

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Doktorský studijní program Dopravní technologie a management je navržen tak, aby poskytoval studentům teoretické a metodologické základy dopravní techniky a managementu (včetně poštovních a kurýrních služeb) v povinných předmětech. Pozornost je věnována především použití matematických a jiných metod v řízení dopravy a výzkumným metodám.