PHDSTUDIES

Doktorské studium Bezpečnost a ochrana zdraví při práci v Asie - Zde naleznete doktorské studium Bezpečnost a ochrana zdraví při práci v Asie

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Pro stávající bezpečnostní pracovníky nebo studenty, kteří mají zájem o kariéru v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, může být zajímavé studium bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Tato oblast studia se může zaměřit na výuku prevence krizí a první pomoci.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Doktorské studium Bezpečnost a ochrana zdraví při práci v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Bezpečnost a ochrana zdraví při práci v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

1 Výsledky v Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, Asie Filter

Doktorka filozofie (Ph.D.) v oboru veřejného zdraví a ochrany zdraví při práci

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

College of Medicine and Health Sciences na UAE University poskytuje Ph.D. program Biomedicínské vědy a veřejné zdraví a ochrana zdraví při práci. Ph.D. program zahrnuje vedení ...

Čtěte více