Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti. Ve stále důležitější oblasti potravinových věd, bezpečnosti potravin se zabývá správnou manipulaci, ukládání a příprava potravin a nápojů na ochranu veře… Čtěte více

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Ve stále důležitější oblasti potravinových věd, bezpečnosti potravin se zabývá správnou manipulaci, ukládání a příprava potravin a nápojů na ochranu veřejnosti před nemocemi a infekcí souvisejících s potravinami. Kariéra v této oblasti lze nalézt ve veřejném i soukromém sektoru.

Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Bezpečnost potravin. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
Queen's University Belfast
Belfast, Spojené království

Výzkumné Strategie

PhD
Denní studium
Kombinované
Angličtina
Kampus