Filter
PhD
Spojené království Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Program v oblasti bezpečnosti potravin se zaměří na bezpečnost potravin v celém potravinovém řetězci počínaje produkci potravin, zpracování a výroba potravin na spotřebitele.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Bezpečnost potravin v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Bezpečnost potravin, Spojené království

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině