Filter
PhD
Spojené království Northern Ireland Belfast Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Belfast - Zde naleznete doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Belfast

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Bezpečnost potravin je rostoucí v oblasti veřejného zdraví, aby se zabránilo onemocnění z potravin ovlivnění spotřebitelů. Pozice v této oblasti jsou ve vysoké poptávce podporovat bezpečnou manipulaci a přípravu potravin v jakékoliv fázi zpracování a spotřeby.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Belfast má dvě univerzity - Queen 's University v Belfastu a University of Ulster. K dispozici je také Belfast institut pro další a vyšší vzdělání, nyní známý jako Belfast Metropolitan College, jedné z největších škol ve Velké Británii s 55 tisíci studenty.

Doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Belfast - Veškeré informace o doktorském studiu Bezpečnost potravin v Spojené království - Belfast Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Belfast zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Bezpečnost potravin, Belfast

Tituly
Místo
Spojené království
Northern Ireland
Belfast
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině