Filter
PhD
Spojené království Northern Ireland Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Bezpečnost potravin je rostoucí v oblasti veřejného zdraví, aby se zabránilo onemocnění z potravin ovlivnění spotřebitelů. Pozice v této oblasti jsou ve vysoké poptávce podporovat bezpečnou manipulaci a přípravu potravin v jakékoliv fázi zpracování a spotřeby.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Northern Ireland zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Bezpečnost potravin, Northern Ireland

Queen's University Belfast

Výzkumné Strategie ... [+]

Výzkumné Strategie

[-]
Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině