PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland - Zde naleznete doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Bezpečnost potravin je rostoucí v oblasti veřejného zdraví, aby se zabránilo onemocnění z potravin ovlivnění spotřebitelů. Pozice v této oblasti jsou ve vysoké poptávce podporovat bezpečnou manipulaci a přípravu potravin v jakékoliv fázi zpracování a spotřeby.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland - Veškeré informace o doktorském studiu Bezpečnost potravin v Spojené království - Northern Ireland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Northern Ireland zde!

1 Výsledky v Bezpečnost potravin, Northern Ireland Filter

Bezpečnosti potravin a biotechnologie

Queen's University Belfast
Kampus Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené království Belfast