PHDSTUDIES

Doktorské studium Bezpečnostní inženýrství v Asie - Zde naleznete doktorské studium Bezpečnostní inženýrství v Asie

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Odbor bezpečnostního inženýrství zkoumá systémy, které posuzují bezpečnost obsluhy strojů. Studenti mohou pracovat jako bezpečnostní konzultanti, inspektoři nebo inženýři na místě v továrnách nebo závodech.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

Doktorské studium Bezpečnostní inženýrství v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Bezpečnostní inženýrství v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Bezpečnostní inženýrství, Asie Filter

Doktorka filozofie (Ph.D.) v oboru veřejného zdraví a ochrany zdraví při práci

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

College of Medicine and Health Sciences na UAE University poskytuje Ph.D. program Biomedicínské vědy a veřejné zdraví a ochrana zdraví při práci. Ph.D. program zahrnuje vedení ...

Čtěte více

PhD bezpečnostní inženýrství

UPES
PhD
Čvc 2020

PhD bezpečnostní inženýrství

Čtěte více