PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Bezpečnostní inženýrství - Zde naleznete doktorské studium Bezpečnostní inženýrství

Stejně jako ostatní typy stupňů jsou doktorské tituly dostupné v několika odrůdách. PhD programy nebo programy doktorské filozofie jsou charakterizovány jejich intenzivním zaměřením na výzkum a patří mezi nejvíce globálně uznávané typy stupňů.

Co je doktorát v oboru bezpečnostní techniky? Pro většinu studentů připravují osnovy bezpečnostního inženýrství návrh a realizaci systémů, které podporují bezpečnost veřejnosti. Tyto systémy lze nalézt v místech podnikání, ve veřejných kancelářích a ve školách, i když bezpečnostní inženýrství lze aplikovat na téměř jakýkoli systém, s nímž lidé interagují. Doktorandi se obvykle naučí posuzovat a analyzovat systémy pro bezpečnostní otázky na pokročilé úrovni, provádět výzkum zaměřený na vývoj nových standardů a bezpečnostních technik pro řešení reálných problémů.

Kromě základních studentů s odbornými schopnostmi pro hodnocení rizik mají absolventi s PhD v oblasti bezpečnostního inženýrství vysokou úroveň školení při aplikaci a navrhování bezpečnostních systémů pro širokou škálu průmyslových a městských prostředí. Ve spojení s kreativitou a kritickým myšlením mohou tyto vlastnosti pomáhat studentům zahájit pokročilou kariéru v průmyslu podle svého výběru.

Doba trvání programu, individuální zaměření na výzkum a stav zápisu do studijního programu mohou mít dopad na konečný výsledek pro rozpočet absolventa školy. Žadatelé by měli prověřit ceny spojené s jejich programem a mluvit s přijímacími kancelářemi individuálně, aby vytvořili nejpřesnější finanční plán pro svou budoucnost.

Studenti, kteří dokončí své doktorské studium v ​​oboru bezpečnostní techniky, jsou kvalifikovaní stát se profesory v odděleních bezpečnosti a zdravotnictví na téměř každé univerzitě. Kromě toho, že nabízejí potenciál pro pokročilé výzkumné kariéry, studenti, kteří mají tento titul, mohou najít lukrativní a obohacující vyhlídky jako projektoví manažeři, manažeři zlepšování, bezpečnostní ředitelé, bezpečnostní dohlížející, konstruktéři a koordinátoři dodržování předpisů. Veřejný sektor je společným místem pro absolventy, i když mnoho dalších pracuje také v soukromém sektoru, kde se nejčastěji nachází v poradenských a inženýrských firmách.

Dálkové příležitosti mohou být k dispozici pro získání doktorského titulu v oboru bezpečnostního inženýrství, ačkoli mnoho institucí vyžaduje, aby studenti navštěvující dálkově absolvovali další kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

1 Výsledky v Bezpečnostní inženýrství Filter

PhD v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví

European University Cyprus
Kampus Denní studium 3 roky Září 2020 Kypr Nicosia

PhD programu v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví si klade za cíl vytvořit novou generaci výzkumných vědců na vysoké úrovni. Program si klade za cíl využít stávajících tradičních teoretických škol v bezpečnostní oblasti vědy, přičemž v úvahu místní, kulturní vlivy, stejně jako zkoumání vznikajících rizik a nové výzvy v národní úrovni (objev uhlovodíků).