Filter
PhD
Česká republika Hradec Králové Region Hradec Kralove Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biochemie v Česká republika - Hradec Kralove - Zde naleznete doktorské studium Biochemie v Česká republika - Hradec Kralove

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Studenti, kteří studují biochemické analýzy mohou získat znalosti, které je připraví pro práci v různých oblastech, jako je biochemie, molekulární biologie, buněčné biologie a biotechnologie. Instrukce Curriculum často zahrnuje jak učebně a laboratorní zkušenosti. 

Česká republika, je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Země je ohraničená Německem na západě, Rakouskem na jihu Slovenska, na východě as Polskem na severu. Jeho hlavním a zároveň největším městem s 1,3 milionu obyvatel, je Praha.

Hradec Králové je město v České republice, v Královéhradeckém kraji Čech. Město 's ekonomika je založena na potravinářský technologie, fotochemické a výrobě elektroniky.

Doktorské studium Biochemie v Česká republika - Hradec Kralove - Veškeré informace o doktorském studiu Biochemie v Česká republika - Hradec Kralove Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Kralove zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Biochemie, Hradec Kralove

Tituly
Místo
Česká republika
Hradec Králové Region
Hradec Kralove
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
Charles University Faculty of Pharmacy

Doktorský program Bioorganická chemie zahrnuje jak experimentální práci, tak teoretické předměty v organické a bioorganické chemii. Program kladl zvláštní důraz na teoret ... [+]

Doktorský program Bioorganická chemie zahrnuje jak experimentální práci, tak teoretické předměty v organické a bioorganické chemii. Program kladl zvláštní důraz na teoretické znalosti na vysoké úrovni a praktické dovednosti v organické syntéze, fyzikální metody organické chemie, objasnění struktury a molekulární modelování zaměřené na kvantitativní vztahy struktury a aktivity. Absolventi budou velmi dobře orientováni v organické chemii zaměřené na návrh a syntézu biologicky aktivních látek. Budou mít kvalifikaci pro výzkumné a vývojové práce v oblasti chemie a farmacie, včetně návrhu a výroby léků, jejich dopravců a farmaceutických pomocných látek.... [-]

Česká republika Hradec Kralove
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině