Filter
PhD
Thajsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biochemie v Thajsko - Zde naleznete doktorské studium Biochemie v Thajsko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Akademické oblasti biochemie zahrnuje širokou škálu témat. V závislosti na programu a zájmům studenta, oblasti zájmu mohou zahrnovat rostlinné biochemie, genové exprese, biotechnologie, forenzní vědu a biochemické předpisy.

 

Thajsko, oficiálně Thajské království, dříve známé jako Siam, je země nacházející se ve středu Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. Thajsko 's pláže a ostrovy lákají miliony návštěvníků každý rok z celého světa. Každý, kdo se čtyřletým míry mohou získat zaměstnání jako učitel angličtiny v Thajsku.

Doktorské studium Biochemie v Thajsko - Veškeré informace o doktorském studiu Biochemie v Thajsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Thajsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biochemie, Thajsko

Chulabhorn Graduate Institute

Program chemické biologie zdůrazňuje rozhraní mezi chemii a biologii, stejně jako potenciální aplikace pro jiné obory. Zahrnuje studium interakcí mezi malými ... [+]

PhD v chemické biologii

Program chemické biologie zdůrazňuje rozhraní mezi chemii a biologii, stejně jako potenciální aplikace pro jiné obory. Zahrnuje studium interakcí mezi malými molekulami a jejich možnými biologickými cíli, studium biologických cest pomocí chemických nástrojů, dodávky léků a chemické chápání chorobných stavů s cílem vytvořit základní vědecké poznatky pro budoucí úsilí o objevování léků. Program byl navržen tak, aby absolvoval školení, aby byl schopen zahájit spolupráci na nových hranicích výzkumu s multidisciplinárním charakterem.

Doktorát

Kandidáti by měli mít ve výše uvedených oborech magisterský titul nebo jeho ekvivalent s kumulativní hodnotou GPA nejméně 3,50 na magisterské úrovni. Kandidáti, kteří jsou držiteli bakalářského titulu s vyznamenáním první třídy, jsou rovněž způsobilí. ... [-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině