PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Biodiverzita v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biodiverzita v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované doktorské studium Biodiverzita v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biodiverzita v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife zde!

1 Výsledky v Biodiverzita, Santa Cruz de Tenerife Filter

Doktorát v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany

Universidad de La Laguna
Španělsko, Santa Cruz de Tenerife
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
španělština
Campus forma

Doktorské studium v ​​oblasti biologie má dlouhou tradici na Universidad de La Laguna . Program v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany je podporován konsolidovanými linie ...

Čtěte více