PHDSTUDIES

Doktorské studium Biodiverzita v Španělsko - Zde naleznete doktorské studium Biodiverzita v Španělsko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Doktorské studium Biodiverzita v Španělsko - Veškeré informace o doktorském studiu Biodiverzita v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

1 Výsledky v Biodiverzita, Španělsko Filter

Doktorát v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany

Universidad de La Laguna
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
španělština
Kampus

Doktorské studium v ​​oblasti biologie má dlouhou tradici na Universidad de La Laguna . Program v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany je podporován konsolidovanými linie ...

Čtěte více