PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biodiverzita v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Biodiverzita v Evropa

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Doktorské studium Biodiverzita v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Biodiverzita v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Biodiverzita, Evropa Filter

Doktorát v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany

Universidad de La Laguna
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Santa Cruz de Tenerife

Doktorské studium v ​​oblasti biologie má dlouhou tradici na Universidad de La Laguna . Program v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany je podporován konsolidovanými liniemi a výzkumnými týmy s vysokou vědeckou produkční a školicí kapacitou. Nabízí široké pokrytí doktorského vzdělávání v různých oborech biologie, životního prostředí a ochrany, a to jak v suchozemských, tak v mořských oblastech.

International Ph.D. Program v agrobiodiverzitě

Scuola Superiore Sant'Anna
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Itálie Pisa

Mezinárodní Ph.D. Program v agrobiodiverzitě je zaměřen na posílení kapacity lidských zdrojů ve využívání a řízení genetické změny v zemědělské a přírodní systémy, s cílem zlepšit udržitelnost zemědělských systémů a zachování genetických zdrojů pro blaho současných a budoucích generací.