Filter
PhD
Jihoafrická republika Johannesburg Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete doktorské studium Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Doktorské studium Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o doktorském studiu Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biodiverzita, Johannesburg

Tituly
Místo
Jihoafrická republika
Johannesburg
Typ studia
Tempo
University of Johannesburg

Účel Ph.D. in Biodiversity and Conservation je poskytnout kvalifikujícím studentům důkladné porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oboru speci ... [+]

Účel Ph.D. in Biodiversity and Conservation je poskytnout kvalifikujícím studentům důkladné porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oboru specializace. Ph.D. in Biodiversity and Conservation je čistě vědecká výzkumná studie, která vyžaduje, aby uchazeči prokázali špičkové výzkumné schopnosti a významně a originální akademický přínos na hranicích disciplíny specializace.

PhD v biologické rozmanitosti a ochraně vyžaduje velmi vysokou úroveň intelektuálních, teoretických a praktických specializovaných vědeckých poznatků a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a aplikací pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu, jakož i základních vědecké a akademické hodnoty při generování, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumných údajů ústně a písemně.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině