PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete doktorské studium Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Doktorské studium Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o doktorském studiu Biodiverzita v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

1 Výsledky v Biodiverzita, Johannesburg Filter

PhD v biologické rozmanitosti a ochraně

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 3 - 6 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Účel Ph.D. in Biodiversity and Conservation je poskytnout kvalifikujícím studentům důkladné porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oboru specializace.