PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Bioinženýrství v Saúdská Arábie - Zde naleznete doktorské studium Bioinženýrství v Saúdská Arábie

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Student bioinženýrství se učí o různých principech inženýrství, které se týkají biologie a biomedicíny. Aplikace bioinženýrství zahrnují konstruované orgány, bakterie určené k výrobě specifických chemikálií a kompaktní diagnostické přístroje.

Saúdská Arábie je jedním ze dvou uvedených zemí za jejich královských rodin, spolu s Jordánským hášimovským královstvím. Existuje poměrně málo pracovních příležitostí pro krajany v Saúdské Arábii. To 's Doporučuje se naučit číst Arabic, základní tajweed, a některé základní řečové dovednosti než jste přišel.

Doktorské studium Bioinženýrství v Saúdská Arábie - Veškeré informace o doktorském studiu Bioinženýrství v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

1 Výsledky v Bioinženýrství, Saúdská Arábie Filter

Ph.D. v chemickém a biologickém inženýrství

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Program chemických a biologických inženýrství nabízí studentům příležitost rozvíjet skutečná řešení globálních výzev tím, že provádí přísné studium studií a špičkový výzkum chemického inženýrství.