PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Bioinženýrství v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Bioinženýrství v Severní Amerika

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Student bioinženýrství se učí o různých principech inženýrství, které se týkají biologie a biomedicíny. Aplikace bioinženýrství zahrnují konstruované orgány, bakterie určené k výrobě specifických chemikálií a kompaktní diagnostické přístroje.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Doktorské studium Bioinženýrství v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Bioinženýrství v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

3 Výsledky v Bioinženýrství, Severní Amerika Filter

Doktor filozofie v chemickém a biologickém inženýrství

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Kontaktuj školu Kanada Vancouver

Chemické a chemické

PhD v oboru bioinženýrství

Northern Arizona University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Stožár

Naše PhD v bioinženýrství zaměřuje na oblasti biomateriálů a biomechaniky. Tento interdisciplinární program poskytuje výzkumnou perspektivu široce založenou který čerpá ze zkušeností naší fakulty z unikátních oborů.

Doktorát filosofie v biomedicínském inženýrství (Ph.D.)

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Ph.D. v Biomedicínském inženýrství je navržen tak, aby připravil rostoucí vědce a výzkumníky, aby aplikovali technické principy na problémy v medicíně a biologii; porozumět a modelovat atributy živých systémů a syntetizovat biomedicínské systémy a zařízení za účelem vytvoření původního výzkumu.