PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Bioinformatika v Írán - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Bioinformatika v Írán

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Bioinformatika se týká použití počítačových přístupů k chápání biologických procesů. Technologie dnes nám vysokokapacitní analýzu genů a proteinů, které činí za nutné začlenit informatiky při řešení biologických problémů.

Je známý jako Íránské islámské republiky. To je v západní Asii. Vzdělávání je zde ústřední s K-12 vzdělání je pod dohledem ministerstva školství, zatímco vyšší vzdělání dohlíží ministerstvo vědy a Technology.According na SCImago by Írán řadí čtvrtý na světě, co se týče výsledků výzkumu do roku 2018.

Kombinované doktorské studium Bioinformatika v Írán - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Bioinformatika v Írán. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Bioinformatika, Írán Filter

PhD v bioinformatice

University of Tehran, Kish International Campus
Írán, Teherán
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Bioinformatika je interdisciplinární věda na rozhraní biologických, informačních a výpočetních věd, využívá výpočtů k lepšímu pochopení biologie. Bioinformatika zahrnuje analý ...

Čtěte více