PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Bioinformatika v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Bioinformatika v Asie

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Bioinformatika se týká použití počítačových přístupů k chápání biologických procesů. Technologie dnes nám vysokokapacitní analýzu genů a proteinů, které činí za nutné začlenit informatiky při řešení biologických problémů.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Kombinované doktorské studium Bioinformatika v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Bioinformatika v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

1 Výsledky v Bioinformatika, Asie Filter

PhD v bioinformatice

University of Tehran, Kish International Campus
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Bioinformatika je interdisciplinární věda na rozhraní biologických, informačních a výpočetních věd, využívá výpočtů k lepšímu pochopení biologie. Bioinformatika zahrnuje analý ...

Čtěte více