PHDSTUDIES

Doktorské studium Bioinformatika v Turecko - Zde naleznete doktorské studium Bioinformatika v Turecko

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Bioinformatika se zabývá aplikací počítačových přístupů smysl biologických systémů. To se stalo těžištěm pro průmysl, zejména v post-genomové věku.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Doktorské studium Bioinformatika v Turecko - Veškeré informace o doktorském studiu Bioinformatika v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

1 Výsledky v Bioinformatika, Turecko Filter

PhD v bioinformatice a genetice

Kadir Has University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
01 Čvn 2020
Angličtina
Kampus

Biologie, biotechnologie a biologické vědy se od roku 2000 rychle rozvíjejí. Pro zvládnutí získaných dat je počítačová technologie potřebná kvůli nadměrnému množství dat. ...

Čtěte více