PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Bioinformatika - Zde naleznete doktorské studium Bioinformatika

Doktorát je nejvyšší úrovní akademického úspěchu ve většině oblastí. Před tím, než se zapíšete do některého z těchto programů, musíte nejprve dokončit programy nižší úrovně; ve většině případů to zahrnuje bakalářský titul a magisterský titul.

Co je to PhD v Bioinformatice? Toto pole podporuje biologii tím, že se zaměřuje na informační stránku věcí. Studenti se seznámí s tím, jak vytvořit informační systémy a softwarové nástroje, které organizují a analyzují biologické informace a data. Studenti v této oblasti se učí o informatice, informačních technologiích a biologii, stejně jako o reálných aplikacích všech těchto oborů. Mějte na paměti, že kandidáti na programy bioinformatiky by již měli mít pevný přehled o programování a informatice.

Absolventi doktorských programů mají prospěch z rozvíjení dovedností, které otevírají nové možnosti kariéry a zvyšují plat. Pro oblast bioinformatiky zahrnují tyto dovednosti programování, analýzu a kritické myšlení pro interpretaci dat a pochopení biologie a světového přírodního prostředí.

Náklady na zápis do doktorského studia se liší podle mnoha faktorů. Než se zapíšete, je moudré zkoumat, jak vaši konkrétní situace ovlivní poplatky a výuku bioinformatického programu. Měli byste mít na paměti svou školu, program, zemi a délku studia.

Pokud se věnujete bioinformatikům, pravděpodobně máte kariéru jako bioinformatika. Toto je pozice, která je zodpovědná za vývoj a implementaci počítačových systémů bioinformatiky a interpretaci dat. Existují další pozice, které se spíše opírají o biologii nebo o informační technologie než o rovnováhu obou. Tito mohou zahrnovat biologa nebo IT specialista.

Chcete-li pokračovat ve výuce v bioinformatice a dosáhnout co nejvyšší možné hodnoty, najděte program, který vyhovuje vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Bioinformatika Filter

PhD v bioinformatice

University of Tehran, Kish International Campus
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Írán Tehran

Bioinformatika je interdisciplinární věda na rozhraní biologických, informačních a výpočetních věd, využívá výpočtů k lepšímu pochopení biologie. Bioinformatika zahrnuje analýzu biologických dat, zejména sekvencí DNA, RNA a proteinů.

PhD v bioinformatice a genetice

Kadir Has University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Istanbul

Biologie, biotechnologie a biologické vědy se od roku 2000 rychle rozvíjejí. Pro zvládnutí získaných dat je počítačová technologie potřebná kvůli nadměrnému množství dat.

Kvantitativní Biosciences PhD program

Graduate School of Biosciences Munich
Kampus Denní studium 3 roky Březen 2020 Německo Munich

QBM se snaží vycvičit kohortu mladých vědců, kteří jsou sice pevně zakotveni ve své domovské disciplíně, ale dobře se orientují v různých přístupech a myšlenkových stylech. Cílem je, aby se studenti mohli pohodlně komunikovat přes tradiční hranice, zejména přes hranici mezi experimentem a kvantitativní teorií - aby se ve skutečnosti stali vědecky bi- nebo vícejazyčnými. Za tímto účelem nabízí škola integrovaný interdisciplinární obor Ph.D. který se skládá ze tří hlavních složek: \ t