PHDSTUDIES

Doktorské studium Bioinformatika - Zde naleznete doktorské studium Bioinformatika

Doktorát je nejvyšší úrovní akademického úspěchu ve většině oblastí. Před tím, než se zapíšete do některého z těchto programů, musíte nejprve dokončit programy nižší úrovně; ve většině případů to zahrnuje bakalářský titul a magisterský titul.

Co je to PhD v Bioinformatice? Toto pole podporuje biologii tím, že se zaměřuje na informační stránku věcí. Studenti se seznámí s tím, jak vytvořit informační systémy a softwarové nástroje, které organizují a analyzují biologické informace a data. Studenti v této oblasti se učí o informatice, informačních technologiích a biologii, stejně jako o reálných aplikacích všech těchto oborů. Mějte na paměti, že kandidáti na programy bioinformatiky by již měli mít pevný přehled o programování a informatice.

Absolventi doktorských programů mají prospěch z rozvíjení dovedností, které otevírají nové možnosti kariéry a zvyšují plat. Pro oblast bioinformatiky zahrnují tyto dovednosti programování, analýzu a kritické myšlení pro interpretaci dat a pochopení biologie a světového přírodního prostředí.

Náklady na zápis do doktorského studia se liší podle mnoha faktorů. Než se zapíšete, je moudré zkoumat, jak vaši konkrétní situace ovlivní poplatky a výuku bioinformatického programu. Měli byste mít na paměti svou školu, program, zemi a délku studia.

Pokud se věnujete bioinformatikům, pravděpodobně máte kariéru jako bioinformatika. Toto je pozice, která je zodpovědná za vývoj a implementaci počítačových systémů bioinformatiky a interpretaci dat. Existují další pozice, které se spíše opírají o biologii nebo o informační technologie než o rovnováhu obou. Tito mohou zahrnovat biologa nebo IT specialista.

Chcete-li pokračovat ve výuce v bioinformatice a dosáhnout co nejvyšší možné hodnoty, najděte program, který vyhovuje vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Bioinformatika Filter

Kvantitativní Biosciences PhD program

Graduate School of Biosciences Munich
PhD
Bře 2020
<
Denní studium
<
3 roky
01 Srp 2020
Angličtina
Kampus

QBM se snaží vycvičit kohortu mladých vědců, kteří jsou sice pevně zakotveni ve své domovské disciplíně, ale dobře se orientují v různých přístupech a myšlenkových stylech. Cí ...

Čtěte více

PhD v bioinformatice a genetice

Kadir Has University
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Biologie, biotechnologie a biologické vědy se od roku 2000 rychle rozvíjejí. Pro zvládnutí získaných dat je počítačová technologie potřebná kvůli nadměrnému množství dat. ...

Čtěte více

PhD v bioinformatice

University of Tehran, Kish International Campus
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Bioinformatika je interdisciplinární věda na rozhraní biologických, informačních a výpočetních věd, využívá výpočtů k lepšímu pochopení biologie. Bioinformatika zahrnuje analý ...

Čtěte více