Filter
PhD
Čína Liaoning Liaoning Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Biologie v Čína - Liaoning - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Čína - Liaoning

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Biologické a vědy o životě je obor, který zahrnuje jakýkoli program, který studuje život. Z přímých věd, jako je biologie na více pragmatické snahy, jako jsou studie udržitelnosti, to všechno zapadá do biologických a vědy o životě.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Doktorské studium Biologie v Čína - Liaoning - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Čína - Liaoning Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Liaoning zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biologie, Liaoning

Dalian Polytechnic University

Dva Doporučení Dopisy z profesorů Předávání DPU Přijímací zkouška DPU Prvotřídní Stipendium: 3,000RMB / rok DPU druhé třídy Stipendium: 2,000RMB / rok ... [+]

Doktorske studium Biologie v Čína - Liaoning. Dva Doporučení Dopisy z profesorů Předávání DPU Přijímací zkouška DPU Prvotřídní Stipendium: 3,000RMB / rok DPU druhé třídy Stipendium: 2,000RMB / rok DPU třetí třídy Stipendium: 1,000RMB / rok Individuální Stipendium za Aktivity: 500RMB / rok [-]
Čína Dalian
Září 2019
čínština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině