PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Kralove - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Kralove

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Existuje spousta témat, jeden by mohly seznámit studiem biologických a Life Sciences. Pole zahrnuje studium přírody a jejích jevů, ať už se někdo zajímá o medicíně nebo udržitelnosti, najdou něco, co v této oblasti.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Hradec Králové je město v České republice, v Královéhradeckém kraji Čech. Město 's ekonomika je založena na potravinářský technologie, fotochemické a výrobě elektroniky.

Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Kralove - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biologie v Česká republika - Hradec Kralove Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Kralove zde!

1 Výsledky v Biologie, Hradec Kralove Filter

PhD v bioanalytické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove + 1 více

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.