Filter
PhD
Česká republika Hradec Králové Region Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která se zaměřuje na tělo a všechny funkce s ním spojené. Studenti si mohou vybrat, aby tříd, jako je anatomie, fyziologie, genetika, imunologie a toxikologie.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Králové Region zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Biologie, Hradec Králové Region

Charles University Faculty of Pharmacy

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu. ... [+]

Stipendium

100.000 Kč Toto číslo bylo vypočteno automatickou konverzi měn kurzem pro EUR: 27.055

Popis přijímací zkoušky a kritéria hodnocení

Obsah přijímací zkoušky

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.

Dodatečné podmínky pro bonus (praxe)

Byla úspěšně dokončena (stupeň) vysokoškolské studium v ​​oblasti zdravotnictví bioanalytice, farmacie nebo příbuzném oboru. Diplomová práce s analytickým zaměřením. Zkušenosti v bioanalytické laboratoři.

Kritéria pro zkoušku hodnotící

Odborná úroveň znal... [-]
Česká republika Hradec Kralove
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině