PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která se zaměřuje na tělo a všechny funkce s ním spojené. Studenti si mohou vybrat, aby tříd, jako je anatomie, fyziologie, genetika, imunologie a toxikologie.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Kombinované doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Králové Region zde!

1 Výsledky v Biologie, Hradec Králové Region Filter

PhD v bioanalytické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove + 1 více

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.