PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která se zaměřuje na tělo a všechny funkce s ním spojené. Studenti si mohou vybrat, aby tříd, jako je anatomie, fyziologie, genetika, imunologie a toxikologie.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Doktorské studium Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Česká republika - Hradec Králové Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Králové Region zde!

2 Výsledky v Biologie, Hradec Králové Region Filter

PhD v bioorganické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 4 roky Říjen 2019 Česká republika Hradec Kralove + 1 více

Doktorský program Bioorganická chemie zahrnuje jak experimentální práci, tak teoretické předměty v organické a bioorganické chemii. Program kladl zvláštní důraz na teoretické znalosti na vysoké úrovni a praktické dovednosti v organické syntéze, fyzikální metody organické chemie, objasnění struktury a molekulární modelování zaměřené na kvantitativní vztahy struktury a aktivity. Absolventi budou velmi dobře orientováni v organické chemii zaměřené na návrh a syntézu biologicky aktivních látek. Budou mít kvalifikaci pro výzkumné a vývojové práce v oblasti chemie a farmacie, včetně návrhu a výroby léků, jejich dopravců a farmaceutických pomocných látek.

PhD v bioanalytické chemii

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove + 1 více

Současné instrumentální metody používané v kvalitativní a kvantitativní analýzy, separační metody, zpracování biologického materiálu.