PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Biologie v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Biologie v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Biologické & Life Sciences studie často připravit studenty na kariéru v oblasti zdravotnictví. Někdy programy budou kombinovat lidské třídy biologie s třídami ve fyzice, chemii, a dokonce geologie pomoci studentům naučit živé organismy spolupracovat.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované doktorské studium Biologie v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Biologie v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Santa Cruz de Tenerife zde!

1 Výsledky v Biologie, Santa Cruz de Tenerife Filter

Doktorát v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany

Universidad de La Laguna
Španělsko, Santa Cruz de Tenerife
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
španělština
Campus forma

Doktorské studium v ​​oblasti biologie má dlouhou tradici na Universidad de La Laguna . Program v oblasti biologické rozmanitosti a ochrany je podporován konsolidovanými linie ...

Čtěte více