PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Biologie v Itálie - Trieste - Zde naleznete doktorské studium Biologie v Itálie - Trieste

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která se zaměřuje na tělo a všechny funkce s ním spojené. Studenti si mohou vybrat, aby tříd, jako je anatomie, fyziologie, genetika, imunologie a toxikologie.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Pro všechny ty, kteří mají zájem o studium bohatou italskou kulturu a kulturní dědictví, Trieste je nejlepším místem k návštěvě. Má výrazné vzdělávací instituce, které poskytují kvalitní vzdělání za rozumnou cenu. Università degli Studi di Trieste je dobře známý pro dobrý vzdělávací systém a podpora pro studenty.

Doktorské studium Biologie v Itálie - Trieste - Veškeré informace o doktorském studiu Biologie v Itálie - Trieste Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Trieste zde!

4 Výsledky v Biologie, Trieste Filter

Společný PhD Program v molekulární biologii (jumbo)

International School for Advanced Studies (SISSA)
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Říjen 2019 Itálie Trieste

Mezinárodní škola pro pokročilá studia (SISSA), Mezinárodní centrum pro genetické inženýrství biotechnologie (ICGEB), University of Terstu a University of Udine nabídnout nový společný program PhD v molekulární biologii (Jumbo).

PhD v oboru teorie a numerické simulace kondenzovaných látek

International School for Advanced Studies (SISSA)
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Říjen 2019 Itálie Trieste

PhD osnov v teorii a simulace kondenzovaných látek je vhodná pro vysoce motivované studenty, kteří se chtějí dozvědět, jak mikroskopické složky záležitostí sebe sama sestavit, aby o celé komplexnosti skupenství, a to od molekul až po složité pevných látek,

PhD ve fyzice a chemii biologických systémů

International School for Advanced Studies (SISSA)
Kampus Denní studium 4 roky Říjen 2019 Itálie Trieste

Pochopení pracovní principy živých organismů a měkké hmoty systémů ze základních rovnic vládnoucí dynamiku atomů a molekul bylo považováno za sci-fi ještě před několika lety, a biofyzika byl téměř jednomyslně považován za bojiště pro phenomenologists.

PhD v molekulární biomedicíně

University of Trieste
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Trieste

Ph.D. program Molecular Biomedicine má za cíl poskytnout vysokoškolské vzdělání mladým absolventům vysokých škol v oblasti biomedicínského a vědeckého výzkumu a připravit je na kariéru v oblasti základního, klinického nebo translačního výzkumu v oblasti molekulární medicíny se zvláštním zřetelem k oblastem molekulární onkologii, patofyziologii, molekulární genetice, biochemii, buněčné biologii, regenerační medicíně a farmakologii.